INTELIGENTNA ANALIZA OBRAZU


Dostarczamy jedyne w swoim rodzaju rozwiązania analizy obrazu z monitoringu wraz z systemem zarządzania obrazemktóre pozwalają na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Wysoko wydajna analiza perymetryczna zapewnia pełną wykrywalność zdarzeń pry braku fałszywych alarmów. Nowoczesna architektura pozwala na łatwą integrację z dowolnym zewnętrznymi oprogramowaniem.

Analiza obrazu, którą proponujemy jest oparta o zaawansowane technologie informatycznie i sztuczną inteligencję, co pozwala na osiągniecie niespotykanej skuteczności detekcji i rozpoznania z wysoką efektywnością, często przekraczająca 99%.

Oferuje ponad 30 modułów analitycznych pozwalających na osiąganie ponad 99% skuteczności, przede wszystkim dzięki niezwykle wydajnym możliwościom uczenia się zapewnianym przez wewnętrznie zaprojektowaną sieć neuronową, możemy dostarczyć również dedykowane i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania analityczne do wykrywania nowych obiektów i schematów zachowania, wsparte najwyższą skutecznością wykrywania.

Platforma Inteligentnej Analizy Obrazu


Platforma w ramach jednego środowiska i jednego interfejsu integruje wszystkie popularne rodzaje monitoringu.

Powyższa integracja obejmuje co najmniej systemy:

  1. SSWiN,
  2. P. POŻ.,
  3. SKD,
  4. CCTV,
  5. GPS (pojazdy i osoby),
  6. Monitoring pracowników terenowych (strażnicy) oraz telemetria (pomiary temperatury, wilgotności, impulsów, tętna).

Jest to rozwiązanie nie spotykane na taką skalę w systemach VMS.

Aplikacja zapewnia nie tylko obsługę każdego typu urządzeń osobno, ale umożliwia tworzenie rozwiązań hybrydowych łączących różne źródła sygnałów jeden spójny system zabezpieczeń obiektu.

Platforma jest otwarta, tak aby być przygotowaną na integrację zarówno istniejących systemów bezpieczeństwa, jak i tych, które będą podłączane w przyszłości.

Rozwiązanie składa się z części programowej uruchomionej w centrum zarządzania, jak i sprzętowej zapewniającej obsługę kamer i analityki wideo na obiekcie.

Obok integracji różnych systemów bezpieczeństwa platforma wspiera pozostałe procesy związane z pracą firmy jak m.in.:

  • realizację serwisów,
  • dystrybucję dokumentów, procedur i ogłoszeń,
  • zarządzanie przepustkami i kluczami,
  • przygotowywanie kart dostępu.