Agregaty, UPS-y i banki energii


Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań szeroko pojętego zasilania rezerwowego przeznaczonego dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej, energetyki zawodowej i odnawialnej oraz obiektów wojskowych.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Agregaty prądotwórcze w zakresie mocy od 5 kVA do 3,3 MVA.
  • Otwarte – do zabudowy wnętrzowej w zamkniętych pomieszczeniach
  • Obudowane – do pracy na zewnątrz, odporne na działanie wszelkich warunków atmosferycznych
  • W zabudowie kontenerowej morskiej – do pracy na zewnątrz, odporne na działanie wszelkich warunków atmosferycznych z możliwością wykonania dodatkowych komór na inne urządzenia energetyczne typu UPS, rozdzielnica, transformator, urządzenia teletechniczne, inna aparatura elektryczna
  • W zabudowie kontenerowej betonowej – do pracy na zewnątrz, odporne na działanie wszelkich warunków atmosferycznych w wykonaniu indywidualnym wyłącznie pod agregat lub w wykonaniu wielokomorowym pod agregat oraz inne urządzenia zasilania głównego typu transformator i rozdzielnice SN oraz NN

Oferowane przez nas agregaty są urządzeniami wyprodukowanymi w Unii Europejskiej na podzespołach pochodzących z Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych wiodących producentów skali globalnej. Urządzenia napędzane są silnikami diesla lub gazowymi.

Do oferowanych przez nas agregatów prądotwórczych, proponujemy również oprzyrządowanie z nimi związane, począwszy od instalacji automatycznego rozruchu (SZR), szaf sterowniczych, układów wydechowych, wentylacyjnych, układów tankowania i uzupełniania paliwa i wiele innych.

Zasilacze bezprzerwowe UPS w zakresie mocy od 1 kVA do 3,6 MVA
Oferowane przez nas UPS są produkowane w Unii Europejskiej w technologii „on-line”, która w pełni zabezpiecza bezprzerwowość zasilania odbiorów jak również chroni zasilane odbiory przez zakłóceniami sieciowymi wszelkiego pochodzenia zapewniając energię najwyższej jakości z bardzo niską zawartością zakłóceń harmonicznych. Na potrzeby naszych kontrahentów wykonujemy odpowiednie obliczenia i dobieramy zestawy baterii zapewniające wymagany autonomiczny czas pracy systemu. Kompletne instalacje wykonujemy „pod klucz” od dostaw poprzez montaż, próby i testy, uruchomienie systemu i przeszkolenie odpowiednich Służb Technicznych Zamawiającego.

Magazyny energii
W naszej ofercie znajdują się magazyny energii o wydajności energetycznej na zamówienie kontrahenta. Nasze magazyny zbudowane swą głównie w oparciu o ogniwa litowo-jonowe, ale na życzenie kontrahentów możemy stosować również inne technologie na bazie litu. Stosowane przez nas inwertery hybrydowe do inteligentnego ładowania ogniw oraz do przetwarzania napięcia na sieciowe wraz z oprogramowaniem produkowane są Polsce. Zabudowę magazynów wykonujemy zależnie od potrzeb kontrahentów stosując kontenery morskie lub betonowe.

W powyższym zakresie zapewniamy profesjonalną pomoc, proponujemy doradztwo techniczne wraz z wykonaniem niezbędnych obliczeń i analiz, pomagamy przy projektowaniu i planowaniu inwestycji na etapie koncepcji. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę inżynierską z dużym doświadczeniem w branży energetycznej. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla tego typu urządzeń.